Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:30 hodin

Kollárovo nám. 697/9, Olomouc

Naše služby

Naše služby

Ošetření kořenových kanálků poškozených zubů.

Nezapomínejte, že zubní hygiena je velmi důležitá.

Chybí Vám zub? Pak můžete využít zubní implantát.

Bělení zubů je cesta, jak dosáhnout zářivého úsměvu.

Nabízíme bezkovové celokeramické rekonstrukce nejvyšší kvality.

Péče o mléčné zuby našich dětí je mnoha rodiči podceňována.

Profesionální stomatologické služby

Poradenství a zhodnocení ústní hygieny

Orální a maxilofaciální chirurgie

Zubní veřejné zdravotní pojištění

Různé služby kosmetické stomatologie

Speciální stomatologická péče

Individuální přístup ke každému pacientovi

Endodoncie - ošetření kořenových kanálků

Cílem je rozšířit, vydezinfikovat a zaplnit kořenové kanálky poškozeného zubu a ten následně zrekonstruovat. Pokud je diagnostikován zánět kostěného lůžka je vhodné jej rovněž vyléčit. Endononcie se provádí dvěma způsoby - ručními kovovými nástroji (hradí pojišťovna) nebo pomocí rotačních titanových přístrojů. Délku kořenového kanálku zjistíme pomocí RTG snímků, nebo elektronicky tzv. apexlokátorem.

Zubní implantát

Dentální implantát umožňuje náhradu zubu včetně kořene. Jedná se o titanový šroub, který se vsazuje do čelisti. Na tento titanový šroub pak nasedá metalokeramická korunka. Tento celek tvoří plně funkční zubní náhradu. Implantátem lze nahradit jak jeden chybějící zub, tak i zubů více, ale i úplně bezzubou čelist. Implantáty doporučujeme všem lidem a to i ve vysokém věku. Největší výhodou dentálního implantátu je to, že se nemusí brousit sousední zuby a lze řešit rozsáhlou absenci chrupu i čelist bez zubů.

Dentální hygiena

Čištění zubů není tak jednoduché jak se zdá. Občasná návštěva zubní hygieny je důležitá. I dutina ústní má zákoutí, kam se běžným kartáčkem nedostanete. I přes stoupající informovanost pacientů o pomůckách pro dentální hygienu se setkáváme s klienty, kteří nevědí jakým způsobem a na co je používat.

Bělení zubů

Osobní vzhled a první dojem při jednání s druhou osobou je tvořen právě vašim úsměvem. A právě bělení je cesta, jak zářivého úsměvu dosáhnout. Bělením se dosahuje světlejšího odstínu zubu. Zub po prořezání do dutiny ústní začíná tmavnout. Příčinou jsou barevné pigmenty přijímané v potravinách a nápojích. Nejčastěji je to konzumace čaje, kávy, kolových nápojů, červeného vína, kouření.

Celokeramické rekonstrukce

Bezkovové celokeramické korunky nejvyšší kvality, estetické keramické fasety, keramické inlaye a onlaye místo "černých" či obyčejných plastových výplní? Náhrada ztraceného zubu celokeramickým můstkem? To vše v jediné návštěvě na počkání! K nejmodernějším technologiím na našem pracovišti patří CAD/CAM systém CEREC, o kterém se hovoří jako o symbolu stomatologie 21.století.

Dětská stomatologie

Péče o mléčné zuby a pravidelné návštěvy dětského zubaře jsou mnoha rodiči podceňovány. Pravdou však zůstává, že prevence zubního kazu u dětí začíná ještě před narozením ošetřením a osvětou rodičů. Na první vlastní prohlídku k zubaři by mělo dítě přijít již ve věku 1 roku. Je nutné vyvrátit rozšířené tvrzení, že zubní kaz se dědí - je to infekční onemocnění, které předávají rodiče (především matky) svým dětem olíznutím dudlíku, lžičky apod.

Kameníček STOMA, místo pro jasné, bílé a dokonalé úsměvy.

Kde nás najdete

Kollárovo nám. 697/9
779 00 Olomouc
Česká republika